Пирин (Благоевград) победи Витоша (Бистрица) с 3:1

25 Март 2023 | 23:21
Благоевград

Пирин (Благоевград) победи Витоша (Бистрица) с 3:1 в приятелската среща, която се проведе в базата на „орлетата“ в село Рилци. Пирин игра в този мач без Преслав Йорданов,Христофор Хубчев и Александър Дюлгеров ,които изгледаха обаче победата на своите съотборници.

Владимир Медвед откри резултата в 14-ата минута, след като получи чудесно извеждащо подаване от Борис Тютюков. Витоша изравни с гол на Християн Димитров, който се разписа с удар отблизо след изпълнение на ъглов удар в самия край на полувремето.В 50-ата минута младият Юлиан Тумбев бе изведен от Борис Тютюков и отбеляза с техничен удар сам срещу вратаря.Тумбев е роден през 2004-та година и му се възлагат много надежди.В 73-ата минута Дмитро Семенив се разписа след хубаво подаване на Данило Кондраков в наказателното поле. За орлетата предстои и контрола с Ботев Пловдив в столицата през тази пауза в първенството.източник:Пирин спорт