Пияна и дрогирана банскалийка се заби с автомобила си в Ауди

24 Март 2025 | 12:24
0 коментара
Криминално
Благоевград
Пияна и дрогирана банскалийка се заби с автомобила си в Ауди
На улица “Цар Симеон“ в Банско автомобил „Форд Фиеста“ с 50-годишна водачка от града, се е сблъскала с „Ауди“ с 29-годишен банскалия. Той е пътувал по път с предимство. При инцидента няма пострадали хора. Нанесени са материални щети. На водачката на лекия автомобил „Форд“ е направена проба с техническо средство за употреба на алкохол, която е отчела наличие на 2,17 промила, както и проба с техническо средство за употреба на упойващи вещества, която е отчела положителен резултат.

Жената е задържана със заповед за задържане до 24 часа.

По случая е образувано досъдебно производство.

В Гоце Делчев също са задържали пиян водач. Проверили го на пътя към село Кочан. Управлявал е АТВ. Той е на 44 години и е от село Фъргово. Дрегерът е отчел 1,25 промила алкохол.

Добавете Вашия коментар

TOP