Пиян поп предизвика катастрофа между Петрич и Мелник

29 Декември 2025 | 15:14
5 коментара
Криминално
Благоевград
Пиян поп предизвика катастрофа между Петрич и Мелник

Днес около 14:00 часа на пътя между с. Ново Делчево и гр. Петрич, лек автомобил “Фолксваген Голф“ управляван от 73-годишният Димитър Манджовски от с. Джигурово е отнел предимството на лек автомобил “Киа Сиид“ с 29-годишна водачка от с. Левуново и е допуснал пътно транспортно проишествие.

Пътният инцидент предизвика неодобство на водачите на МПС. С линейка на ЦСМП бяха транспортирани трима души до спешна помощ в Сандански, където се установи, че с охлузна рана на челото е пострадало бебе на около 9 месеца, което е пътувало в обезопасително столче в лекия автомобил “Киа“.

На двамата водачи са направени проби с технически средство за употреба на алкохол, като пробата на 73-годишният свещенник от санданската духовна околия Димитър Манджовски е отчела наличие на 0,67 промила.

За случая е уведомена компетентната прокуратура.

Пиян поп предизвика катастрофа между Петрич и Мелник
Пиян поп предизвика катастрофа между Петрич и Мелник
Пиян поп предизвика катастрофа между Петрич и Мелник

Добавени коментари

Само питам... публикува:
30 Декември 2025 | 10:17
Тоя поп да не е джигурски девер?
милена публикува:
29 Декември 2025 | 23:42
пияни безбожници и за това хората не им вярват и се отдалечават от цръквата
Татяна Александрова публикува:
29 Декември 2025 | 18:09
И аз познавам поп, който винаги кара като е пил и се гордее с това
поп Нафърфорий публикува:
29 Декември 2025 | 18:07
Едно време срещахме поп на моторетка, сега вече и на коли се качили, че и пияни! От някое кръшене май се е връщал този джигурският юнак...
Зоро публикува:
29 Декември 2025 | 15:36
Папагала от Вяра , къде е ?Да не спи ?

Добавете Вашия коментар

TOP