Пиян моторист с 1,80 промила се заби в контейнер в Струмско
30 Август 2025 | 10:02
2 коментара
Криминално
Благоевград

Около 9:00 часа тази сутрин в благоевградския квартал Струмско на улица Яне Сандаснки моторист самокатастрофира, след като изгуби контрол и се заби в контейнер за боклук, предаде репортер на Pirinsko.com.
На място пристигнаха екипи на полицията. Пробата за алкохол на водача отчете 1,80 промила. Мъжът е получил охлузни рани, но е отказал да бъде откаран за медицински преглед.
Той е задържан за 24 часа в ареста на благоевградската полиция.
По случая е образувано бързо производство.
По случая е образувано бързо производство.
Добавени коментари
Петър милев публикува:
26 Септември 2025 | 06:09
С тея к@ври само се пие , как трябва да кара ....само пиян...
КИРИЛ АСЕНОВ публикува:
31 Август 2025 | 11:18
ТОВА Е ДОБРО МОМЧ КАК ТАКА СЕ ПОДХЛЪЗНА ДА ПИЕ И ДА КАРА НЕЗНАМ ПОЗНАВАМ ГО РАБОТЛИВО ДЕТЕ










