Петричанин остана без кола в Дупница, познат му отнел „Форд“-а с принуда
26 Февруари 2026 | 10:09
0 коментара
Криминално
Благоевград

Вчера 45-годишен мъж от Петрич е заявил в РУ Дупница, че негов познат от града - 33-гдишен, е упражнил принуда и му е отнел ключовете и лекия автомобил „Форд“. Петричанинът се отбил за кратко гостуване в дома му, докато се прибирал от столицата.
Дежурна полицейска група е предприела действия по изясняване на сигнала, автомобилът е иззет като веществено доказателство.Досъдебно производство е образувано по случая, уведомена е прокуратурата.
Дежурна полицейска група е предприела действия по изясняване на сигнала, автомобилът е иззет като веществено доказателство.Досъдебно производство е образувано по случая, уведомена е прокуратурата.






