Петрич посрещна своите Ботеви поклонници след похода „По пътя на Ботевата чета“
01 Юни 2026 | 20:18
0 коментара
Общество
Благоевград

Петрич посрещна своите Ботеви поклонници!
Децата и ръководителите на сдружение „Млад планинар“ представиха нашата община за десета година в Националния туристически поход „По пътя на Ботевата чета“.
В групата тази година бяха 16 деца и 2-ма младежи, водиха ги отново ръководителите Гергана Сандъкчиева и Иван Траянов.
Те изминаха разстоянието от козлодуйския бряг до връх Околчица с признателност – силите дойдоха от любовта към България. Това е достоен за уважение пример!
Бъдете здрави и се гордейте с избора, който направихте и тази година – да извървите пътя на Ботевата чета!
Благодарим Ви, че Петрич беше част от Националния туристически поход „По пътя на Ботевата чета“!
Децата и ръководителите на сдружение „Млад планинар“ представиха нашата община за десета година в Националния туристически поход „По пътя на Ботевата чета“.
В групата тази година бяха 16 деца и 2-ма младежи, водиха ги отново ръководителите Гергана Сандъкчиева и Иван Траянов.
Те изминаха разстоянието от козлодуйския бряг до връх Околчица с признателност – силите дойдоха от любовта към България. Това е достоен за уважение пример!
Бъдете здрави и се гордейте с избора, който направихте и тази година – да извървите пътя на Ботевата чета!
Благодарим Ви, че Петрич беше част от Националния туристически поход „По пътя на Ботевата чета“!












