Петрич посрещна своите Ботеви поклонници след похода „По пътя на Ботевата чета“

01 Юни 2026 | 20:18
0 коментара
Общество
Благоевград
Петрич посрещна своите Ботеви поклонници след похода  По пътя на Ботевата чета
Петрич посрещна своите Ботеви поклонници! 
Децата и ръководителите на сдружение „Млад планинар“ представиха нашата община за десета година в Националния туристически поход „По пътя на Ботевата чета“. 
В групата тази година бяха 16 деца и 2-ма младежи, водиха ги отново ръководителите Гергана Сандъкчиева и Иван Траянов. 
Те изминаха разстоянието от козлодуйския бряг до връх Околчица с признателност – силите дойдоха от любовта към България.  Това е достоен за уважение пример! 
Бъдете здрави и се гордейте с избора, който направихте и тази година – да извървите пътя на Ботевата чета! 
Благодарим Ви, че Петрич беше част от Националния туристически поход „По пътя на Ботевата чета“!
Петрич посрещна своите Ботеви поклонници след похода  По пътя на Ботевата чета
Петрич посрещна своите Ботеви поклонници след похода  По пътя на Ботевата чета
Петрич посрещна своите Ботеви поклонници след похода  По пътя на Ботевата чета
Петрич посрещна своите Ботеви поклонници след похода  По пътя на Ботевата чета
Петрич посрещна своите Ботеви поклонници след похода  По пътя на Ботевата чета
Петрич посрещна своите Ботеви поклонници след похода  По пътя на Ботевата чета

Добавете Вашия коментар

TOP