Петя Гюрова е новият директор на Бюрото по труда в Благоевград
03 Септември 2025 | 21:48
0 коментара
Общество
Благоевград

Петя Гюрова е новият директор на дирекция "Бюро по труда" в Агенцията по заетостта в Благоевград.
Тя спечели конкурса за директорския пост в конкуренция с Росица Стойчева от Благоевград. След подписа на министъра тя официално ще оглави институцията на която вече е била директор.
Петя Гюрова е юрист по професия.Тя беше и омбудсман на община Благоевград.
Тя спечели конкурса за директорския пост в конкуренция с Росица Стойчева от Благоевград. След подписа на министъра тя официално ще оглави институцията на която вече е била директор.
Петя Гюрова е юрист по професия.Тя беше и омбудсман на община Благоевград.






