Пето менторско посещение на Емилия Иванова в ПГЕЕ-гр. Банско по програмата „Училища за пример“
22 Ноември 2025 | 10:14
0 коментара
Общество
Благоевград

Петото менторско посещение на Емилия Иванова по програмата „Училища за пример“ премина с много подкрепа, вдъхновение и прекрасни идеи. Срещата беше изпълнена с позитивна енергия, полезни разговори и споделен опит, които ни мотивираха да продължим напред с увереност и ентусиазъм.
Обсъдихме иновативни подходи в преподаването, ефективна работа в екип и развитие на училищната общност, които ще допринесат за още по-добра учебна среда.
Благодарим на Емилия Иванова за вдъхновението, професионализма и подкрепата, които споделя с нас при всяко посещение, споделиха в социалната мрежа от ръководството на Професионална гимназия по електроника и енергетика, гр. Банско.







