Песни за Баба Марта ехтяха от работилничката за мартеници в музея днес
27 Февруари 2025 | 13:39
0 коментара
Култура
Благоевград

Днес в работилничката за мартеници, организирана от Исторически музей-Разлог с любезното съдействие на Община Разлог, творяха сръчните малчугани от ДГ "Незабравка".
С песнички за Баба Марта, с много настроение и сръчност, децата от трета и четвърта група, заедно със своите учителки направиха красиви мартеници.
Работилничка за мартеници, по инициатива на Исторически музей-Разлог и Община Разлог продължава работа и утре.
В 11:00 часа, на площад "Преображение", с добро настроение и усмивки, ще кипи работата по изртаботване на мартеници.
Всички са в трепетно очакване на Баба Марта!
С песнички за Баба Марта, с много настроение и сръчност, децата от трета и четвърта група, заедно със своите учителки направиха красиви мартеници.
Работилничка за мартеници, по инициатива на Исторически музей-Разлог и Община Разлог продължава работа и утре.
В 11:00 часа, на площад "Преображение", с добро настроение и усмивки, ще кипи работата по изртаботване на мартеници.
Всички са в трепетно очакване на Баба Марта!







