Перун Кресна победи с 1:0 Гранит Владая

18 Октомври 2020 | 20:46

Перун Кресна победи с 1:0 Гранит Владая в среща от 11-ия кръг на Югозападната трета лига. Победата бе едва втора от началото на сезона за отбора от Кресна,който вече има 8 точки в актива си. Единственият и победен гол реализира Иван Георгиев в средата на второто полувреме. За Перун отново не игра контузеният голмайстор-ветеран Атанас Топалов.

Гостите завършиха мача с двама човека по-малко,след като техни футболисти получиха червени картони от рефера Георги Андреев.

А само дни след като бяха наказани с лишаване от домакинство за 6 мача, публиката от Владая предивика напрежение и в Кресна  и се наложи срещата да бъде прекъсната за 5 минути.

В следващия кръг Перун ще гостува на Левски Чепинци, а Гранит ще приеме Рилски спортист на неутрален терен.източник:Пирин спорт