Пеевски: Българите трябва да имат евтини горива
29 Януари 2025 | 12:24
3 коментара
Политика
България

Българите трябва да имат евтини горива. Това заяви от кулоарите в парламента Делян Пеевски.
На въпрос от къде могат да получени пари за Лукойл той отговори:
„Елементарно, около 3 млрд. струва – около 20% съфинансиране за банките. Държавно финансиран заем, който веднага го взимаме и за няколко години се изплаща“.
Дали му се струва стабилно управлението Пеевски заяви, че зависи от тях. „Ако работят за хората, ще бъде стабилно. Ако не съм им казал, ние чакаме и идваме и тогава ще има стабилно правителство“, каза Пеевски.
dariknews.bg
Добавени коментари
Якоруда публикува:
02 Февруари 2025 | 15:30
Стига далавери в Якоруда. Време е всички да се събудим и да изритаме тези неграмотнициот общинатя. Време е госпожа Беди да си върне това което и принадлежи по право,а именно да е кмет на Якоруда. Вън неграмотниците от общината...
За Якоруда с любов публикува:
29 Януари 2025 | 16:19
А Якоруда трябва да има истински и кадърен кмет ,не като този. Трябва да бъде госпожа Беди Осман. Тя е надеждата на цяла Якоруда
.... публикува:
29 Януари 2025 | 16:11
Кажете сега,кой се грижи за хората?
После се чудите,защо г-н Пеевски е все на върха,ами просто е,ЧИВЕКА го е грижа за хората!
Къде са другите,доАн ,къде е ,къде се крие и оня с бялата коса аталай/калай,ами другите мишОци...?!
Къде са?






