Пазете си чантите! Женa остана без портмоне и 200 лв. в Благоевград
18 Ноември 2025 | 10:38
0 коментара
Криминално
Благоевград

Полицейски служители на 01 РУ-Благоевград работят по получено съобщение от жителка на гр. Благоевград, че в обедните часове вчера в района на ул. „Петър Зографски“ в гр. Благоевград, от пазарската й чанта е отнето портмоне със сумата от около 200 лева и лични документи.
По случая е образуван заявителски материал за извършено престъпление по чл.194, ал.1 от НК.
По случая е образуван заявителски материал за извършено престъпление по чл.194, ал.1 от НК.






