Партия „Величие“ откри партиен офис в Симитли
12 Март 2026 | 17:32
4 коментара
Политика
Благоевград

Днес в Симитли бе официално открит нов партиен офис на политическа партия „Величие“, който събра поддръжници, членове и симпатизанти на партията, предаде репортер на Pirinsko.com.
Сред присъстващите бяха Павел и Николай Стоименови, двама от активните представители на партията в региона, както и общинската координаторка за Симитли Ангелина Попова.
На откриването присъства и лидерът на партията Венелин Михайлов, който приветства събралите се и отправи послание за бъдещата работа на организацията в общината. Откриването започна с служба и водосвет, отслужени от свещеник, който благослови присъстващите и пожела здраве, успех и силен старт на политическата инициатива в Симитли.
Атмосферата бе доста оживена и много от хората се снимаха за спомен пред новия офис и обмениха приветствия, а някои изразиха очаквания за по‑активна работа на партията в района.
В словото си лидерът на „Величие“ акцентира върху значението на активното участие в обществено‑политическия живот и призова за подкрепа на предстоящите избори през тази година. Той говори за гражданската роля на партията, желанието да бъде близо до хората и да работи за техните интереси. „Този офис е мост между нас и гражданите на Симитли,“ каза Михайлов пред поддръжници и гости, като подчерта желанието на формацията да развие диалог и инициативи на местно ниво. Организаторите съобщиха, че офисът ще бъде отворен за срещи с жители, обсъждане на идеи и подготовка за кампании, свързани с изборите, които предстоят в страната.
Повече за откриването на новия партиен офис вижте във видеото :
Сред присъстващите бяха Павел и Николай Стоименови, двама от активните представители на партията в региона, както и общинската координаторка за Симитли Ангелина Попова.
На откриването присъства и лидерът на партията Венелин Михайлов, който приветства събралите се и отправи послание за бъдещата работа на организацията в общината. Откриването започна с служба и водосвет, отслужени от свещеник, който благослови присъстващите и пожела здраве, успех и силен старт на политическата инициатива в Симитли.
Атмосферата бе доста оживена и много от хората се снимаха за спомен пред новия офис и обмениха приветствия, а някои изразиха очаквания за по‑активна работа на партията в района.
В словото си лидерът на „Величие“ акцентира върху значението на активното участие в обществено‑политическия живот и призова за подкрепа на предстоящите избори през тази година. Той говори за гражданската роля на партията, желанието да бъде близо до хората и да работи за техните интереси. „Този офис е мост между нас и гражданите на Симитли,“ каза Михайлов пред поддръжници и гости, като подчерта желанието на формацията да развие диалог и инициативи на местно ниво. Организаторите съобщиха, че офисът ще бъде отворен за срещи с жители, обсъждане на идеи и подготовка за кампании, свързани с изборите, които предстоят в страната.
Повече за откриването на новия партиен офис вижте във видеото :
Добавени коментари
Иван Борисов публикува:
12 Март 2026 | 19:35
Атаката срещу Стоименови е за да не говорим за истинските проблеми в Община Симитли.
Но хората не са глупави. И колкото повече се пише против тях, толкова по-ясно става защо.
запознат публикува:
12 Март 2026 | 18:42
Намери се един човек, който да казва истината за кмета на Симитли и се навъдиха десетки тролове. Ние хората не сме глупави и разбираме защо е толкова яростна съпротивата срещу този човек.
до горния коментирал публикува:
12 Март 2026 | 18:38
Злоба или СТРАХ? Или и двете! Нищо няма да постигнете така, да си знаете.
До ПаФчо дебелия сводник публикува:
12 Март 2026 | 18:21
ПаФчо Сводникът и Ивелинчо измамникът кога ще си платят данъците и кредитите? Поне наема на помещението платиха ли си?







