„Панорама на училищата“ за поредна година в Благоевград

10 Май 2026 | 17:55
0 коментара
Общество
Благоевград
Панорама на училищата  за поредна година  в Благоевград

В месеца на просветата и културата за четиринадесетата поредна година образованието в Благоевград се обединява в своята „Панорама на училищата“.

На 14 май площад „Македония“ събира всички училища от общината, за да покажат своите най-интересни проекти и постижения, както и да разкажат повече за приема на ученици за предстоящата нова учебна година.

Всяко дете и родител ще може отблизо да се запознае с дейността на образователните заведения и да направи информиран избор за бъдещето си обучение.

 

Инициативата се организира от Община Благоевград и Центъра за личностно и творческо развитие на децата на Благоевград.

Добавете Вашия коментар

TOP