Падеш победи Долно Осново в мач, истинки спектакъл за зрителите

20 Септември 2020 | 14:00

Долно Осеново и Падеш направиха спектакъл за зрителите. С много положения пред двете врати, по-хитрият отбор се оказа отборът на Падеш. Още в четвъртата минута, след груба грешка в защитата на Осеново, момчетата на Падеш поведоха в резултата. В 20-та минута съдията отсвири скандална дузпа, която доведе резултата до 0:2 за гостите от Падеш. Не дълго след това, отборът на Осеново върна гол.

Във второто полувреме след контраатака гостите направиха 1:3. В 65-та минута, с хубав удар от фал, Кристиян Крушов удари напречна греда, а десетина минута по-късно, Красимир Въгленов се извиси над всички от корнер и направи резултата 2:3. До края на мача, момчетата на Осеново дадоха всичко от себе си, но не успяха да изравнят или поведат в резултата. Мачът се игра на Арена Крупник.