Отстраниха началника на полицията в Разлог-Иван Попов
25 Юни 2025 | 12:25
51 коментара
Общество
Благоевград

Отстраниха началника на полицията в Разлог- Иван Попов
Според източник на Pirinsko.com, бездействие към ОПГ - Лихварите, поредица от сигнали за враждебна обстановка и етническо напрежение в участъка, които директорът на ОДМВР-Благоевград Старши комисар Даниел Димитров неглижираше доведоха до неговото детониране с много закъснение.
Една част от служителите системно бяха подложени на психически тормоз от началника Иван Попов, който злоупотребявал със служебното си положение и накърнявал честта и достойнството на подчинените си, като насаждал етническо напрежение и обидни квалификации, както и оказване на ежедневен психически тормоз на полицаите, които са мюсюлмани, изразяващ се в образувани множество дисциплинарни проверки, натиск, безумни устни заповеди, дори ги обиждал с думите „помак".
Иван Попов толерира част от полицаите, които са му „ушета" и разбира се изповядват Християнство, а служителите, които са с религиозна принадлежност „Ислям" се унижават и не им се усигорява добри условия на труд, за което има и десетки доклади.
Освен, че началникът Попов е допуснал да ескалира етническо напрежение в РУ Разлог, той не осъществява и контрол над своите служители, като лансира полицаят с ТЕЛК решение Мартин Джамбазки и отнето служебно оръжие да работи нощни смени, както да дава дежурства и командировки на границата. Също така на 02.04.25г., след като пътувал за работа Джамбазки с личен автомобил е катастрофирал в района на м.Генерал Ковачев, където не му е съставен акт за нарушението, а именно такъв му бе съставен на 25.04.25г. след статия публикувана от Pirinsko.com за случая.
Още един случай с инспектор Джамбазки добре прекрит, след като на 23.04.25г. на републикански път 2-84 в района на с.Краище е бил заловен от свой колеги да управлява МПС в нарушение на чл.30 , от наредба 45 на МВР и в нарушение на чл.140 ,ал.1 от ЗДвП, и по неофициална информация от районна прокуратура Разлог не му е образувано досъдебно производство. Защо?
Освен това определени служители са облагодетелствани с извънреден и празничен труд, като един от тях сам си изготвя графика. Иван Попов не е предприел адекватни мерки срещу полицейският служител от РУ Разлог Асен Цуцуманов, на когото по време на работа в стаята за инструктаж му е извършен тест по надлежния ред с техническо средство за употреба на наркотични вещества и техните аналози, като теста бе положителен, но по скандалното е защо този служител не бе отстранен от работа и кога, как и с кого е дал кръвна проба във ФСМП-Разлог, остава загадка? По време на смяна същият полицай Цуцуманов, заедно с негов колега Петър Варсанов са били хванати лично от Попов в стаята на оперативния дежурен да спят, но само Варсанов е бил наказан. Защо?
Под сурдинка се коментира, че Цуцуманов е бил изпращан от Попов със служебен автомобил в село Краище, за да следи колегите си от мюсюлмански произход, кога и къде ходят да се молят в джамиите. За двамата полицаи Асен Цуцуманов и Мартин Джамбазки има много данни за нарушения, за които най-вероятно има и явни доказателства. Всички тези сигнали бяха входирани и до Директора на ОД МВР Благоевград Старши комисар Даниел Димитров, който не взе никакво отношение месеци наред, като подобно е поведението му към РУ Сандански.
Другата причина Иван Попов, за да бъде отстранен, като началник на полицейският участък в Разлог е бездействието му към жестоката организирана престъпна група в Разлог, известна с побоища, рекет и лихварство, за които има доказателства, десетки разпити и стотици сигнали в районното полицейско управление в гр. Разлог. Очакваме днес Областна Дирекция на МВР-Благоевград да обяви, кой ще оглави РУ Разлог!
Според източник на Pirinsko.com, бездействие към ОПГ - Лихварите, поредица от сигнали за враждебна обстановка и етническо напрежение в участъка, които директорът на ОДМВР-Благоевград Старши комисар Даниел Димитров неглижираше доведоха до неговото детониране с много закъснение.
Една част от служителите системно бяха подложени на психически тормоз от началника Иван Попов, който злоупотребявал със служебното си положение и накърнявал честта и достойнството на подчинените си, като насаждал етническо напрежение и обидни квалификации, както и оказване на ежедневен психически тормоз на полицаите, които са мюсюлмани, изразяващ се в образувани множество дисциплинарни проверки, натиск, безумни устни заповеди, дори ги обиждал с думите „помак".
Иван Попов толерира част от полицаите, които са му „ушета" и разбира се изповядват Християнство, а служителите, които са с религиозна принадлежност „Ислям" се унижават и не им се усигорява добри условия на труд, за което има и десетки доклади.
Освен, че началникът Попов е допуснал да ескалира етническо напрежение в РУ Разлог, той не осъществява и контрол над своите служители, като лансира полицаят с ТЕЛК решение Мартин Джамбазки и отнето служебно оръжие да работи нощни смени, както да дава дежурства и командировки на границата. Също така на 02.04.25г., след като пътувал за работа Джамбазки с личен автомобил е катастрофирал в района на м.Генерал Ковачев, където не му е съставен акт за нарушението, а именно такъв му бе съставен на 25.04.25г. след статия публикувана от Pirinsko.com за случая.
Още един случай с инспектор Джамбазки добре прекрит, след като на 23.04.25г. на републикански път 2-84 в района на с.Краище е бил заловен от свой колеги да управлява МПС в нарушение на чл.30 , от наредба 45 на МВР и в нарушение на чл.140 ,ал.1 от ЗДвП, и по неофициална информация от районна прокуратура Разлог не му е образувано досъдебно производство. Защо?
Освен това определени служители са облагодетелствани с извънреден и празничен труд, като един от тях сам си изготвя графика. Иван Попов не е предприел адекватни мерки срещу полицейският служител от РУ Разлог Асен Цуцуманов, на когото по време на работа в стаята за инструктаж му е извършен тест по надлежния ред с техническо средство за употреба на наркотични вещества и техните аналози, като теста бе положителен, но по скандалното е защо този служител не бе отстранен от работа и кога, как и с кого е дал кръвна проба във ФСМП-Разлог, остава загадка? По време на смяна същият полицай Цуцуманов, заедно с негов колега Петър Варсанов са били хванати лично от Попов в стаята на оперативния дежурен да спят, но само Варсанов е бил наказан. Защо?
Под сурдинка се коментира, че Цуцуманов е бил изпращан от Попов със служебен автомобил в село Краище, за да следи колегите си от мюсюлмански произход, кога и къде ходят да се молят в джамиите. За двамата полицаи Асен Цуцуманов и Мартин Джамбазки има много данни за нарушения, за които най-вероятно има и явни доказателства. Всички тези сигнали бяха входирани и до Директора на ОД МВР Благоевград Старши комисар Даниел Димитров, който не взе никакво отношение месеци наред, като подобно е поведението му към РУ Сандански.
Другата причина Иван Попов, за да бъде отстранен, като началник на полицейският участък в Разлог е бездействието му към жестоката организирана престъпна група в Разлог, известна с побоища, рекет и лихварство, за които има доказателства, десетки разпити и стотици сигнали в районното полицейско управление в гр. Разлог. Очакваме днес Областна Дирекция на МВР-Благоевград да обяви, кой ще оглави РУ Разлог!
Добавени коментари
Трендаф. публикува:
25 Юни 2025 | 23:24
Мале мале бриндо нема страх от Тея браво за статията юрист я е писал
манеее публикува:
25 Юни 2025 | 22:50
Стара ти е информациятааа бичката работеше като охрана на мането ама разтуриия отдавна приятелството
мането публикува:
25 Юни 2025 | 22:46
Мането е помогнал на бичката я да питам колко хора разби от бой той??
Мехомия публикува:
25 Юни 2025 | 21:06
Иди го питай от кой е бе лайнар
Помак публикува:
25 Юни 2025 | 20:54
Асен Цуцуманов напри разправиите никаква омраза нема между нас
Ми голем публикува:
25 Юни 2025 | 20:52
Мъжега бил наш Бичков да лаже че помаци и кауре се мразат ми Мустата Джамбазки от кои е или е мелез
мбб публикува:
25 Юни 2025 | 20:48
Ванче ке се срещнем некъде навън ти кажах
боклуци публикува:
25 Юни 2025 | 20:15
Боклуци заслужавате си всичко дето ви напри тоя костюм оти сте женски сичките насрали се
Ей Помачегата публикува:
25 Юни 2025 | 20:13
БИЧКОВ и да го уволнят не го гледайте, той си е добре поне не е лизегъзец, като вас справедлив пич е, а до колкото вас вие сте едни миризливи лайна, човека си вършеше достойно работата можете само да му завиждате, мислете си, че ще го уволнят радвайте се, няма да е на ваща!
Айдаааа публикува:
25 Юни 2025 | 20:04
Айдаааа колеги елате в Банско на банкет!!!
Айдаааа публикува:
25 Юни 2025 | 20:03
Айдаааа колеги елате в Банско на банкет!!!
Помачега публикува:
25 Юни 2025 | 19:13
Костюма изобщо не е махнат заради драсканиците на Бичката него ке го уволнат заедно с Мустафа Джамбазки ако не бега сам и си земи заплатите тая разложката адвокатка е внесла в Прокуратурата жалби срещу Костюма и той сам се е преместил може и да напусне
M.Djambazki публикува:
25 Юни 2025 | 18:29
izvinqvaite na vsichki kolegi i na tiq dekato pishah na jenitenim
Дагоново публикува:
25 Юни 2025 | 18:24
БРАВО!!! И НА КМЕТОВЕТЕ И НА ВСИЧКИ!!! ТОЗИ СЪСИПА РАЙОНА НИ...ХОРАТА ДА ПЛАЧЕМ ОТ НЕГО
Патруло публикува:
25 Юни 2025 | 18:23
колеги време е да се качиме всички при началника и да кажеме и за мръсните топения на цуцуманов да види и книгата за проверки ще е пишал за всички от ппд
ОДМВР Блг публикува:
25 Юни 2025 | 18:17
да ни е честит на нас се тоя костюм...оти до вчера се смеехме на разлоч...
ОДЧ публикува:
25 Юни 2025 | 18:15
МОЖЕМ ДА ДИШАМЕ ВЕЧЕ СПОКОЙНО И НИЯ
Гаргата публикува:
25 Юни 2025 | 18:11
Цуцумановия не излизаш на интервю нещо кат те трасая?
УУуУ публикува:
25 Юни 2025 | 18:10
Аллах да те дарява с убаво медка
Баницата публикува:
25 Юни 2025 | 15:47
Ай продавай банички в банско па Гери че меси костюмче
Баницата публикува:
25 Юни 2025 | 15:47
Ай продавай банички в банско па Гери че меси костюмче
агите публикува:
25 Юни 2025 | 14:42
Вълчев е страхотен човек! Успех му желая и дано не се поддаде на гъзолизците цуцуманов Джамбазки и едни от криминална!
патрула публикува:
25 Юни 2025 | 14:37
първия човек който Вълчев требва да махне е да върне цуцумановия в патрула
Районното публикува:
25 Юни 2025 | 14:36
Успех господин Вълчев! Вие сте уравновесен и честен човек! Усетихте и знаете кой какъв е в районното! Подберете си екипа с хора на които може да разчитате!
свиркаа публикува:
25 Юни 2025 | 14:29
джамбазкия и свирьов и ходжата секи ден в месото псуваха по костюма ама иначе пред него му лижеха нережания
До БИЧКОВ публикува:
25 Юни 2025 | 14:24
Браво бе, Бичка мажега си, не те плаши нищо Евалла само ти разкажа играта и напри сичко, да изпадая тоя костюм. И да те уволная си оставаш човек с Ч , че почващ да махаш сички лекета от МВР-Разлог, справедливостта възтържествува и нема те махная, оти само ти си връшиш работата правилно, адмирации за което номер едно си!!!
б. публикува:
25 Юни 2025 | 14:21
полицаите глобяват за неправилно паркиране , е там са
А. публикува:
25 Юни 2025 | 14:20
Пежо и Фътето продават дрога на деца без никой да ги закача не нормално къде полицията в Разлог
От бичката публикува:
25 Юни 2025 | 13:55
господин директоре ле знаеш че като ме уволниш нема да се спасиш от дела всичко се трупа на камари от проверки срещу мене ке си отидем заедно ама я като маж па тис твоя любовник костюма като путки
РЪДЖЬО публикува:
25 Юни 2025 | 13:52
Е ТОЯ С ТАЯ ТУПЕСТА ГЛАВА НИ НАКАЖА ВСИЧКИ ОТ ПАТРУЛА И НИ ВИКА МРЪСНИ ПОМАЦИ!!! А ПА ЗА БРАЧЕДО БИЧКОВ ДА НЕ ДУМАМЕ ИМА 15 ДИСЦИПЛИНАРНИ ПРОВЕРКИ И СКОРО КИ ГО УВОЛНАА АМА СИ ОСТАНА МАЖЕГА ДОКРАЙ И НИ ОТЪРВА ОТ ТОЯ НАПРИ ГО МАЧЕНИК!!!!!!))))
колега публикува:
25 Юни 2025 | 13:49
Директора и костюма прикриват Джамбазки за случая дето го фана бичката с фалшивите номера ама вътрешна че ги опрей
костюма да пита публикува:
25 Юни 2025 | 13:46
Ваньо питай жена ти ще е разправал в кат ке всичките ви проблеми в семейството са от работата, вика не може да спи от тебе и Разговорите ти по цела нощ с контингенти
Мехомия публикува:
25 Юни 2025 | 13:45
еее пиринско нямат страх от мутритеее браво.....тази статия е един път.
Разлог публикува:
25 Юни 2025 | 13:41
Пиринско последната статия за цуцоманов много бързо я махна да не стане сега пак така
до пиринско публикува:
25 Юни 2025 | 13:38
Пиринско проверете какво става с полицая Джамбазки в прокуратурата за фалшивите табели
Abe публикува:
25 Юни 2025 | 13:37
Какво преназначаване бе?!? Уволнение!
Abe публикува:
25 Юни 2025 | 13:37
Какво преназначаване бе?!? Уволнение!
БЕЛИЦА публикува:
25 Юни 2025 | 13:29
полицаите в Разлог са на хапчета заради тоя
А публикува:
25 Юни 2025 | 13:12
Директора и костюма правеха чадър и ще правят на престъпници и вземат дялче
Ей публикува:
25 Юни 2025 | 13:11
Болен мозък е е тоя дето го са махнали Поповия ама ти не знаеш нищо
Леле публикува:
25 Юни 2025 | 13:08
Не мога да повярвам какви болни мозъци има на тая земя и още по-жалкото е че са полицаи. За коментаторите жалки говоря мале мале …. Шизофрения
РУ Разлог публикува:
25 Юни 2025 | 13:05
Бриндо знае за чадърите и намеква за тях в статията
РУ Разлог публикува:
25 Юни 2025 | 13:04
Адвокат Дилова и ГС Боец са депозирали в Прокуратурата няколко сигнали срещу Костюма мести сам от страх
Хах публикува:
25 Юни 2025 | 12:56
Бичката го расипа тоя ама си беше прав , тоя костюма гонсосипа с проверки и наказания
РУ Разлог публикува:
25 Юни 2025 | 12:51
По случая Джамбазки почва нова проверка Костюма е омърлял всичко
джамбазки публикува:
25 Юни 2025 | 12:51
че ме накажат с порицание за престъпление не се касайте
Бичката публикува:
25 Юни 2025 | 12:44
Цуцуманов наред си ти знаеш
Помак от Краище публикува:
25 Юни 2025 | 12:43
На Костюма голямата грешка е че се довери на Мустафата Джамбазки и Цуцуманов
БОКЛУЦИ публикува:
25 Юни 2025 | 12:42
БАНКЕТ ПРАВЕТЕ ККОЛЕГИ !!!!
Помак публикува:
25 Юни 2025 | 12:42
Емин Юмеров ходи на джамията с патрулката
Евала публикува:
25 Юни 2025 | 12:38
Прогледнахте ли господин министър , най голямото леке е този костюм






