Отровиха две кучета в Благоевградско

02 Януари 2025 | 11:28
0 коментара
Криминално
Благоевград
Отровиха две кучета в Благоевградско

Отровиха две кучета в Благоевградско, съобщиха от полицията. 

От там уточняват, че на 1 януари в РУ-Петрич е получено съобщение за това, че за времето от 00:30 часа до 11:05 часа в двор на частен дом в с. Струмешница са отровени две кучета, като едното е починало, а второто е настанено за лечение във ветеринарна клиника.

По случая е образувано досъдебно производство.

Работата по установяване на всички факти и обстоятелства, свързани със случая продължава.

Добавете Вашия коментар

TOP