ОТНОВО! Връщат тестването на учениците в Сандански
10 Януари 2022 | 16:02
0 коментара
Общество

Учениците в община Сандански ще продължават своето собствено обучение, но от днес 10-ти януари отново ще бъдат тествани. Припомняме, че малко преди коледни празници, тестването ще бъде отменено поради малките брой заразени с COVID-19.
Очаква се началото на тази календарна година с голям брой заразени в цялата страна, а община Сандански отново надхвърли 500 заразени за 14 дни.
Учениците, които имат зелен сертификат за антитела или ваксина, няма да бъдат тествани.






