Отново първи! Разложкият „Чо Елит“ грабна отборната купа в Националната детска лига по таекуондо

12 Ноември 2025 | 09:37
0 коментара
Спорт
Благоевград
Отново първи! Разложкият  Чо Елит  грабна отборната купа в Националната детска лига по таекуондо

Разложкият клуб по таекуондо „Чо Елит“ спечели отборната купа и общо 18 медала (11 златни, 6 сребърни и 1 бронзов) на първия турнир от Националната детска лига по таекуондо, проведен на 8 и 9 ноември в София.

В състезанието взеха участие над 170 млади таекуондисти от цялата страна. Разложкият тим се включи с 18 деца, които впечатлиха с дисциплина, спортен дух и силно представяне.

Сред златните медалисти е и балканската шампионка Елена Славкова, която отново доказа класата си.

Победата на „Чо Елит“ е поредно признание за упорития труд и отдаденост на състезатели, треньори и родители, които за пореден път утвърждават клуба като лидер в детското таекуондо.

Добавете Вашия коментар

TOP