Отново насилие: Мъж преби жена си в Симитли

29 Юли 2025 | 11:10
0 коментара
Криминално
Благоевград
Отново насилие: Мъж преби жена си в Симитли

На 28.07.2025 г. в 02 РУ-Благоевград е получено съобщение от 41-годишна жена от гр. Симитли, че около 23:50 часа на 27.07.2025 г. в жилище в гр. Симитли са й нанесени удари с юмруци в областта на главата и удари с тъп предмет в областта на раменете от 41-годишния й съпруг.

 

Мъжът е задържан от органите на реда.

 

По случая е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP