Отново насилие: Благоевградчанин помля приятелката си от бой

13 Януари 2025 | 13:48
0 коментара
Криминално
Благоевград
Отново насилие: Благоевградчанин помля приятелката си от бой
От полицейски служители на 01 РУ-Благоевград е задържан 39-годишен мъж от град Благоевград, който около 23:20 часа на 11.01.2025 г. в района на ул. „Скаптопара“ в гр. Благоевград е нанесъл побой над 39-годишна жена, с която живее на семейни начала.

За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP