Отново агресия: 13-годишно момче е в реанимация след побой в Лом
28 Юни 2025 | 11:42
0 коментара
Криминално
България

13-годишно дете е настанено в реанимацията на болницата в Лом с тежка черепно-мозъчна травма, след като е било пребито от друго дете в района на Второ ОУ в града. Инцидентът е станал в петък. Пострадалият е със счупвания на черепни кости, оток и загуба на съзнание, но състоянието му вече е стабилно и няма опасност за живота.
Нападателят също е потърсил медицинска помощ със счупване на ръката, с която е нанесъл удара. Причините за агресията все още се изясняват. Медиците подчертават, че психологическите последици за жертвата ще останат трайни.






