Отлагат внасянето на бюджета в НС и заседанието на Националния съвет за тристранно сътрудничество
05 Ноември 2025 | 11:07
0 коментара
Бизнес
България

Внасянето на бюджета в НС и заседанието на Националния съвет за тристранно сътрудничество се отлагат.
Каква е причината?
Няма да има заседание на Националния съвет за тристранно сътрудничество, тъй като Работодателите отказаха да влязат в Министерския съвет и да обсъждат Бюджет 2026.
"Това, което става, е нечестно. НСТС е мястото всяка страна да изрази своите позиции", заяви вицепрезидентът на КНСБ Тодор Капитанов.
Междувременно правителството реши все още да не внася за гласуване в парламента проектобюджета за догодина.
Каква е причината?
Няма да има заседание на Националния съвет за тристранно сътрудничество, тъй като Работодателите отказаха да влязат в Министерския съвет и да обсъждат Бюджет 2026.
"Това, което става, е нечестно. НСТС е мястото всяка страна да изрази своите позиции", заяви вицепрезидентът на КНСБ Тодор Капитанов.
Междувременно правителството реши все още да не внася за гласуване в парламента проектобюджета за догодина.






