Откриха труп на мъж в Благоевградското село Бистрица
02 Януари 2025 | 09:25
0 коментара
Криминално
Благоевград

Брат намери брат си мъртъв под дърво в нива, в благоевградското село Бистрица.
75-годишният мъж е изчезнал на 30 декември и опитите на близките му да се свържат с него били безуспешни.
Вчера брат му пристигнал в селото, за да го търси и го открил мъртъв в нивата в съседство на къщата му.
Причината за смъртта е инфаркт.\struma.com
75-годишният мъж е изчезнал на 30 декември и опитите на близките му да се свържат с него били безуспешни.
Вчера брат му пристигнал в селото, за да го търси и го открил мъртъв в нивата в съседство на къщата му.
Причината за смъртта е инфаркт.\struma.com






