Откриха труп на мъж в Благоевградското село Бистрица

02 Януари 2025 | 09:25
0 коментара
Криминално
Благоевград
Откриха труп на мъж в Благоевградското село Бистрица
Брат намери брат си мъртъв под дърво в нива, в благоевградското село Бистрица.

75-годишният мъж е изчезнал на 30 декември и опитите на близките му да се свържат с него били безуспешни.

Вчера брат му пристигнал в селото, за да го търси и го открил мъртъв в нивата в съседство на къщата му.

Причината за смъртта е инфаркт.\struma.com

Добавете Вашия коментар

TOP