Откриха тяло на мъж в река Бистрица
16 Януари 2026 | 16:30
0 коментара
Криминално
София

Тяло на мъж е открито в река Бистрица, област София. Това съобщиха от Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР).
Мъжът е на 41 години, по тялото му няма следи от насилие, допълниха от полицията.
По случая се води разследване.






