Откриха тяло на мъж в река Бистрица

16 Януари 2026 | 16:30
0 коментара
Криминално
София
Откриха тяло на мъж в река Бистрица

Тяло на мъж е открито в река Бистрица, област София. Това съобщиха от Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР).

Мъжът е на 41 години, по тялото му няма следи от насилие, допълниха от полицията.

 

По случая се води разследване.

Добавете Вашия коментар

TOP