Откриха СТЕМ център в ОбУ Христо Ботев- Долно Дряново
11 Ноември 2025 | 10:55
1 коментара
Бизнес
Благоевград

Откриха СТЕМ център в ОбУ “ Христо Ботев“- Долно Дряново.
Министър Красимир Вълчев заедно с Гюлка Арнаудова- директор на училището, Ивайло Златанов – началник на РУО, д-р Милен Врабевски- председател на Фондация „Българска памет“, Феим Иса- кмет на община Гърмен и много гости присъстваха на откриването.
Нека младите хора на Долно Дряново да творят, мечтаят и постигат успехи.

Министър Красимир Вълчев заедно с Гюлка Арнаудова- директор на училището, Ивайло Златанов – началник на РУО, д-р Милен Врабевски- председател на Фондация „Българска памет“, Феим Иса- кмет на община Гърмен и много гости присъстваха на откриването.
Нека младите хора на Долно Дряново да творят, мечтаят и постигат успехи.

Добавени коментари
Адем Асимов публикува:
12 Ноември 2025 | 05:28
Драги ми смехурко






