Откриха мъртво куче в землище на с. Горно Драглище

06 Април 2026 | 11:51
0 коментара
Криминално
Благоевград
Откриха мъртво куче в землище на с. Горно Драглище
В обедните часове на 05.04.2026 г. на тел. 112 е съобщено, че в местността „Мело“, землище на с. Горно Драглище, общ. Разлог е открито мъртво куче без установена порода.

По случая е образувано досъдебно производство.

Причините за смъртта на животното са в процес на установяване. 

Добавете Вашия коментар

TOP