Откриха модерен STEM център в Трето ОУ „Димитър Талев“ в Благоевград

26 Май 2026 | 17:19
0 коментара
Общество
Благоевград
Откриха модерен STEM център в Трето ОУ  Димитър Талев  в Благоевград
Областният управител Васил Трендафилов присъства на официалното откриване на STEM център в Трето основно училище „Димитър Талев“ в Благоевград.
 
Училището вече разполага с два компютърни кабинета и един кабинет по природни науки.
 STEM центърът е по проект „Изграждане на училищна STEM среда и високотехнологични оборудвани и свързани класни стаи“, финансиран по Механизма за възстановяване и устойчивост.

Васил Трендафилов приветства изграждането на STEM средата и заедно с директора на училището Васил Чолаков, началника на Регионалното управление на образованието Ивайло Златанов и дългогодишния директор на Трето ОУ Михаил Спасов прерязаха лентата на новата придобивка.
 Чрез любознателност, креативност и стремеж към знание учениците ще имат възможност да използват новите технологии и да превръщат идеите си в реалност.
Откриха модерен STEM център в Трето ОУ  Димитър Талев  в Благоевград
Откриха модерен STEM център в Трето ОУ  Димитър Талев  в Благоевград
Откриха модерен STEM център в Трето ОУ  Димитър Талев  в Благоевград
Откриха модерен STEM център в Трето ОУ  Димитър Талев  в Благоевград

Добавете Вашия коментар

TOP