Откриха 20-годишната жена, изчезнала на Витоша на 6 ноември

08 Ноември 2025 | 21:35
0 коментара
Общество
България
Откриха 20-годишната жена, изчезнала на Витоша на 6 ноември
20-годишната Стефани, която бе в неизвестност от 6 ноември, е открита жива и здрава. Това потвърдиха от Планинската спасителна служба.
 
Младата жена е намерена в Железница при свои роднини, след като сама е слязла от планината.
 
Стефани бе видяна за последно на 6 ноември около 17:00 ч. в района на резиденция „Бояна“, а около 40 минути по-късно – близо до Боянския водопад.
 
От ранните часове днес планински спасители и доброволци участваха в издирването ѝ. По-рано през деня от ПСС – БЧК съобщиха, че камера в района на хижа „Алеко“ е засякла младата жена. В акцията бе използван и дрон от последно поколение.
 

Добавете Вашия коментар

TOP