От 1 април е забранена пашата на животни в ниви и ливади в Гоцеделчевско
25 Март 2025 | 18:05
0 коментара
Общество
Благоевград

На основание Закона за опазване на селскостопанското имущество, кметът на община Гоце Делчев е издал заповед, с която забранява пашуването на селскостопански животни в ливади, трайни насаждения и всички посевни площи на територията на община Гоце Делчев, считано от 01.04.2025 г.
При неспазване на забраната нарушителите ще бъдат санкционирани съгласно Закона.
При неспазване на забраната нарушителите ще бъдат санкционирани съгласно Закона.






