Още едно куче от Банско намери своя дом чрез кампанията „ОСИНОВИ МЕ“
30 Септември 2025 | 13:40
0 коментара
Общество
Благоевград

Още едно от кучетата в община Банско, включени в кампанията „ОСИНОВИ МЕ: БезДОМен или ДОМашен – ТИ РЕШАВАШ!“, е осиновено и намери своя нов дом! Това е второто куче, през изминалия месец, което намери дом в грижовна и любяща среда.
Всяко осиновено животно е стъпка напред към по-добри условия за живот както за бездомните животни, така и за цялата общност.
Кампанията продължава – още четириноги приятели очакват своето семейство.
Всички животни са ваксинирани, обезпаразитени, чипирани и с ветеринарен паспорт.
???? За повече информация:
???? 0749/886 51
Всяко осиновено животно е стъпка напред към по-добри условия за живот както за бездомните животни, така и за цялата общност.
Кампанията продължава – още четириноги приятели очакват своето семейство.
Всички животни са ваксинирани, обезпаразитени, чипирани и с ветеринарен паспорт.
???? За повече информация:
???? 0749/886 51







