ОПАСНО СЕЛФИ: Деца се качиха на строителен кран в София

02 Септември 2025 | 22:55
0 коментара
Общество
София
ОПАСНО СЕЛФИ: Деца се качиха на строителен кран в София

Полицията предприе акция по спасяването на седем деца в София. Те се качили на една от бизнес сградите около бул. „Цариградско шосе”, която все още е в строеж, предава NOVA.

Децата, които са на около 13-годишна възраст, се покатерили на крана до сградата, чиято височина е около 200 метра.

Причината за случилото се е „опасно селфи” –те се опитали да си направят снимка от върха на сградата.

Пет от тях вече са свалени, а останалите две се намират все още в сградата. Родителите им пътуват към мястото.

Претърсването на обекта продължава.

 

Все още не е ясно какви са причините децата да се намират там.

На място са полиция и пожарни екипи, които се опитват да ги свалят безопасно.

Източник: NOVA    

Добавете Вашия коментар

TOP