Опасна маневра край Благоевград: Кола се движи в насрещното въпреки предупрежденията
25 Юни 2026 | 14:57
1 коментара
Криминално
Благоевград

Кола бе заснета да се движи в насрещното на входа към магистрала "Струма" край Благоевград.
Снимките сподели Facebook страницата "Лудостта по пътищата на България. Нека я спрем заедно."
Кадрите показват бяла кола с кюстендилска регистрация на един от ръкавите, включващи се към аутобана, очевидно в насрещното. Авторът на снимките, който е застанал срещу колата, се е опитал да предупреди шофьора и пътника му, че са в насрещното, но те го игнорирали.
След това просто продължили в насрещното.
Това се случва на изхода за Благоевград и Кочериново. "Те избраха да ни изчакат да преминем и си продължиха", казва авторът, цитиран от страницата.

"Това го правят на много места, естествено нарочно за да спестят някакви метри път, въпреки че е най-нелепото и сериозно нарушение. И това показва пълната анархия в пътното движение в България", казват други.
Добавени коментари
Йорданов Йорданов публикува:
25 Юни 2026 | 15:19
Да обръща и да кара на заден ход и няма нарушение!????






