Окръжен съд-Благоевград: Честита баба Марта
01 Март 2026 | 09:46
0 коментара
Общество
Благоевград

Честита Баба Марта!
В навечерието на 1 март Баба Марта и две малки „мартенички“ внесоха топлина, усмивки и празнично настроение в Окръжен съд – Благоевград. С мартеници за здраве и късмет бяха закичени съдиите и съдебните служители — малък жест, носещ голяма надежда.
Инициативата на Регионалната секция на Националното сдружение на съдебните служители съчета традицията с добротата – мартениците са закупени в подкрепа на майка на дете с увреждания, превръщайки празника в кауза със сърце.
Нека Баба Марта донесе здраве, светлина и повече човечност във всеки дом!
В навечерието на 1 март Баба Марта и две малки „мартенички“ внесоха топлина, усмивки и празнично настроение в Окръжен съд – Благоевград. С мартеници за здраве и късмет бяха закичени съдиите и съдебните служители — малък жест, носещ голяма надежда.
Инициативата на Регионалната секция на Националното сдружение на съдебните служители съчета традицията с добротата – мартениците са закупени в подкрепа на майка на дете с увреждания, превръщайки празника в кауза със сърце.
Нека Баба Марта донесе здраве, светлина и повече човечност във всеки дом!










