Окръжен съд-Благоевград: Честита баба Марта

01 Март 2026 | 09:46
0 коментара
Общество
Благоевград
Окръжен съд-Благоевград: Честита баба Марта
Честита Баба Марта! 

В навечерието на 1 март Баба Марта и две малки „мартенички“ внесоха топлина, усмивки и празнично настроение в Окръжен съд – Благоевград. С мартеници за здраве и късмет бяха закичени съдиите и съдебните служители — малък жест, носещ голяма надежда.

Инициативата на Регионалната секция на Националното сдружение на съдебните служители съчета традицията с добротата – мартениците са закупени в подкрепа на майка на дете с увреждания, превръщайки празника в кауза със сърце.

Нека Баба Марта донесе здраве, светлина и повече човечност във всеки дом! 
Окръжен съд-Благоевград: Честита баба Марта
Окръжен съд-Благоевград: Честита баба Марта
Окръжен съд-Благоевград: Честита баба Марта
Окръжен съд-Благоевград: Честита баба Марта

Добавете Вашия коментар

TOP