Огромни опашки се образуват пред кабинковия лифт в Банско, чужденците снимат като невиждали

19 Февруари 2025 | 15:37
4 коментара
Общество
Благоевград
Огромни опашки се образуват пред кабинковия лифт в Банско, чужденците снимат като невиждали

От няколко дни пред началната станция на кабинковия лифт в Банско се образуват дълги опашки. Чужденците, които не са запознати с проблемите на ски зоната, са изненадани и не спират да снимат ситуацията, която за тях изглежда необичайна.

Опашките се извиват до паркинга и дори стигат до улицата, водеща към лифта. Вече две десетилетия местни жители и бизнеси в Банско се борят за разрешение за изграждане на втора кабинка, но усилията им срещат сериозна съпротива от природозащитни организации, които блокират всякакви опити за подобряване на инфраструктурата на курорта.

Огромни опашки се образуват пред кабинковия лифт в Банско, чужденците снимат като невиждали

Добавени коментари

JokkerXXL публикува:
20 Февруари 2025 | 23:52
ГАPАНТИPАНО: За 21 дни ще пpaвите жeстoк CEKC като пopнoзвeзда - ще yвeличите тpайно пeнисa си със 7 см и ще започнете да полyчавате epeкция за 3 сeкyнди (твъpда като cтoмана, колкото дълго иcкaте)---- https://come.ac/mens
И Баня върви натам публикува:
20 Февруари 2025 | 09:59
Същото ще стане и в Баня пред Пулс и тем подобни.Но това ще бъде добре само за Паскал,но не и за банялии и банскалии.
161 публикува:
19 Февруари 2025 | 19:35
Банско стана курорт за чужденци. За българина с тия цени няма как
161 публикува:
19 Февруари 2025 | 19:34
Банско стана курорт за чужденци. За българина с тия цени няма как

Добавете Вашия коментар

TOP