Ограбиха пиян банскалия в Поморие
21 Юли 2025 | 16:20
1 коментара
Криминално
Благоевград

На 20.07.т.г. около 09.10 ч. в Районно управление - Поморие е получено съобщение за това, че в парка до църквата на пейка лежи мъж в безпомощно състояние – установено е, че това е 43 годишен мъж от Банско, който бил във видимо нетрезво състояние.
Мъжът заявил на полицейските служители, че бил обран и му липсвала сумата от 700 лева. В резултат на бързите полицейски действия е установен и задържан изъвршителя на деянието – това е 34 годишен криминално проявен помориец, който направил пълни самопризнания и върнал част от откраднатите пари.
Помориецът е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Мъжът заявил на полицейските служители, че бил обран и му липсвала сумата от 700 лева. В резултат на бързите полицейски действия е установен и задържан изъвршителя на деянието – това е 34 годишен криминално проявен помориец, който направил пълни самопризнания и върнал част от откраднатите пари.
Помориецът е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Добавени коментари
сарошин публикува:
21 Юли 2025 | 20:52
пияно щом не са го тратили е добре не помни деба и дриполе






