Огнеборците в Благоевград изпратиха с чест главен инспектор Юлиан Петров в пенсия, днес той празнува и своя 60-годишен юбилей

14 Април 2026 | 17:08
1 коментара
Общество
Благоевград
Огнеборците в Благоевград изпратиха с чест главен инспектор Юлиан Петров в пенсия, днес той празнува и своя 60-годишен юбилей

Служителите на пожарната в Благоевград изпратиха в заслужена пенсия главен инспектор Юлиан Петров – началник сектор „Пожарогасителна и спасителна дейност“ към РДПБЗН – Благоевград.


След дългогодишна служба в системата на пожарната безопасност, той се оттегля, оставяйки след себе си авторитет, професионализъм и уважение сред колегите си. През годините Юлиан Петров е бил пример за отдаденост и отговорност в една от най-тежките и рискови професии.

По повод пенсионирането му, неговите колеги организираха емоционално изпращане, изпълнено с аплодисменти, признателност и топли думи. Поводът за празника бе двоен, тъй като днес той отбелязва и своя 60-годишен юбилей.

Екипът на Pirinsko.com също поднася своите искрени поздравления към главен инспектор Юлиан Петров. Пожелаваме му здраве, дълголетие, спокойствие и много щастливи моменти със семейството и близките му. Нека се радва на заслужена почивка и нови успехи извън активната служба.
Честит юбилей! 
Огнеборците в Благоевград изпратиха с чест главен инспектор Юлиан Петров в пенсия, днес той празнува и своя 60-годишен юбилей

Добавени коментари

Lubima Dimitrova публикува:
14 Април 2026 | 18:22
Честито, Юли! Бъди жив и здрав, все така човечен, уважаван и обичан! За мене ти си лъчезарното и усмихнато момче от МГ, носещо тези качества... Запази ги! Бъди честит!

Добавете Вашия коментар

TOP