Общоградски рецитал-Пазим завета ти, Апостоле в Разлог

19 Февруари 2026 | 13:11
1 коментара
Култура
Благоевград
Общоградски рецитал-Пазим завета ти, Апостоле в Разлог
На 18 февруари се проведе традиционният общоградският рецитал „Пазим завета ти, Апостоле“, посветен на делото и паметта на Васил Левски.
Събитието е организирано от НЧ „Разлог“ и Общоградски комитет „Левски“, със съдействието на Община Разлог.
Жури в състав: Атанас Орозов, Лена Иванова и Елена Рачева оцени вдъхновяващите изпълнения на участниците.
Имаме удоволствието да обавим класиранено:
???? Начален образователен етап: ???? Спасиана Татарска – I място, НУ „Яне Сандански “
???? Дарина Янева – I място, НУ „Яне Сандански“
???? Божидар Петров – II място. Су „Братя Каназиреви „
???? Нася Кондева – II място, СУ „Братя Каназиреви“
???? Константина Арнаудова – III място, ОУ „Никола Парапунов „
???? Надежда Петрова – III място, НУ „Св.св. Кирил и Методий „
⭐ Иван Гранчаров – Специална награда, ОУ “ Никола Парапунов „
Прогимназиален етап: ???? Сиана Парапунова – I място, ОУ „Никола Парапунов“
???? Мартин Георгиев – II място, СУ „Братя Каназиреви“
????Мария Бонкова – II място, СУ „Братя Каназиреви „
???? Владимира Татарска – III място, ОУ „Никола Парапунов“
???? Димитър Петров – III място, СУ „Братя Каназиреви „
Гимназиален етап:
???? Мариета Баханова – I място, СУ „Братя Каназиреви“
???? Гергана Сеганова – II място, ПГТ
???? Любима Фарфарова – II място, СУ „Братя Каназиреви“
???? Ивайло Пашкулев – III място, РПГ „Никола Стойчев“
⭐ Александра Йорданова – РПГ „Никола Стойчев“ – Авторско изпълнение
Благодарим на всички участници, преподаватели и родители за вдъхновението, таланта и родолюбието!
Нека продължаваме да пазим завета на Апостола и да възпитаваме младото поколение в любов към България!
Няма налично описание на снимката.
Може да бъде изображение с цигулка, кларинет и текст, който гласи '岡鮮 ПаЗИМ ЗАВЕТА ЗАВЕТАТИ TH АΠовη'

Добавени коментари

"СПИ ДЯКОНЕ" публикува:
19 Февруари 2026 | 14:04
СПИ, ДЯКОНЕ!НЕ СЕ СЪБУЖДАЙ! ОСТАНИ В НЕЗНАЙНИЯ СИ ГРОБ! ДОБРЕ СИ ТИ…ОТ ТАМ НЕ ВИЖДАШ СЪДБАТА НА ДОСТОЙНИЯ НИ РОД. НЕ ВИЖДАШ МАЙКИТЕ, КОИТО ДНЕС НЕ РАЖДАТ. СТАРЦИТЕ КРАЙ КОФИТЕ ЗА СМЕТ. БАЩИТЕ С ДЖОБОВЕ ПРАЗНИ, В РЪЦЕ С КУФАРИ И ЗДРАВЕЦ ЗА КЪСМЕТ. ДЕЦАТА НИ СА ВЕЧЕ НА ИЗЧЕЗВАНЕ. СЕЛАТА-МЪРТВИ. ПУСТИ ГРАДОВЕТЕ. СТТРОИМ ХОТЕЛИ, ПАРКИНГИ, ГАРАЖИ… КРАЙ ПРОСЯКА МИНАВА Бе Ем вЕ. НА „ПЪТЯ КЪМ ЕВРОПА“ СЕ ПРОДАВАТ В РЪЦЕТЕ С КУКЛИ МАЛКИТЕ МОМИ. ТЕ ДЕТСТВОТО СИ В СЪНИЩА СЪНУВАТ, СТАЕНА СКРЪБ В ОЧИТЕ ИМ ГОРИ. СПИ ДЯКОНЕ! НЕ СЕ СЪБУЖДАЙ! ДОБРЕ СИ ТАМ ПОД ТАЗИ ЧЕРНА ПРЪСТ. ЗАВИЖДАМ ТИ ЗАТУЙ, ЧЕ НЕ ДОЧАКА МЕЧТИТЕ СИ, РАЗПЪНАТИ НА КРЪСТ.

Добавете Вашия коментар

TOP