Община Сандански подменя стария канализационен тръбопровод в болницата

21 Август 2025 | 14:07
0 коментара
Общество
Благоевград
Община Сандански подменя стария канализационен тръбопровод в болницата

В МБАЛ „Югозападна болница “ – Сандански започна подмяна на участък от канализационния тръбопровод с нов и надежден, който ще минимизира проникването на отпадни води в почвата и ще ограничи рискът от вторично замърсяване в зоната на болницата.
Старата канализационна система бе силно амортизирана и не отговаряше на актуалните технически изисквания за обществени сгради и здравни обекти.

Подмяната на канализационния тръбопровод в МБАЛ „Югозападна болница“ – Сандански, гарантира по-надеждно отвеждане на отпадните води, по-добри санитарни условия и по-ниски разходи за поддръжка.
 
Община Сандански подменя стария канализационен тръбопровод в болницата
Община Сандански подменя стария канализационен тръбопровод в болницата
Община Сандански подменя стария канализационен тръбопровод в болницата

Добавете Вашия коментар

TOP