ОбС Благоевград свиква редовно заседание на 27 февруари, съветниците нищят 56 точки
20 Февруари 2026 | 13:09
2 коментара
Политика
Благоевград

56 точки са включени в дневния ред за предстоящото заседание на Общински съвет – Благоевград, което ще се проведе на 27 февруари (петък) от 09:30 часа в зала №5 на Община Благоевград.
Сесията ще започне с годишен отчет за дейността на Обществения посредник на територията на Община Благоевград за 2025 година.
В рамките на заседанието общинските съветници ще гласуват още за приемане на наредба за изменение на наредбата за определянето и администрирането на местните такси и цени на услуги на територията на община Благоевград.
Добавени коментари
Мария публикува:
20 Февруари 2026 | 17:09
Тези нещастници явно нещо мислят пак данъци да вдигат , това ако се случи този град тотално загива , не че нее загинал .
Киро публикува:
20 Февруари 2026 | 14:16
Обявиха данъчна кампания, а няма гласувана наредба






