Обновяване и нови възможности за паркиране около Поликлиниката и МБАЛ "Пулс" в Благоевград
23 Март 2025 | 16:01
1 коментара
Бизнес
Благоевград

"Подравнихме паркинга при Поликлиниката и МБАЛ “Пулс" и направихме рампа за по-гладко преминаване през двете нива", съобщи в профила си във Facebook кметът на Община Благоевград Методи Байкушев.
От публикацията му става ясно, че в момента се обновяват двете улици и пространствата около тях над “Пулс" на север като създаваме нови възможности за паркиране във всяко кътче. Работата трябва да приключи до 3 седмици, ако времето позволи.
"Надяваме се, че това ще облекчи неудобствата за пациентите, техните близки и персонала на всички околни здравни заведения и кабинети.
Уверението на частния инвеститор е, че проектирането на многоетажния паркинг пред “Пулс" е към края си", допълва общинският кмет.
От публикацията му става ясно, че в момента се обновяват двете улици и пространствата около тях над “Пулс" на север като създаваме нови възможности за паркиране във всяко кътче. Работата трябва да приключи до 3 седмици, ако времето позволи.
"Надяваме се, че това ще облекчи неудобствата за пациентите, техните близки и персонала на всички околни здравни заведения и кабинети.
Уверението на частния инвеститор е, че проектирането на многоетажния паркинг пред “Пулс" е към края си", допълва общинският кмет.
Добавени коментари
Ники публикува:
23 Март 2025 | 22:13
И ще търсите една бариера за свой човек и ще почне да прави пачки!






