Областният управител В. Трендафилов и зам. областният Али Хатип се срещнаха с депутати от „Прогресивна България“
26 Май 2026 | 14:48
1 коментара
Общество
Благоевград

Работна среща с народни представители от „Прогресивна България“ проведоха днес областният управител Васил Трендафилов и заместник областният управител Али Хатип.
В хода на разговора с депутатите Александър Попов, Георги Кунчев, Георги Григоров, Рашко Динков и Стоян Тричков бяха обсъдени актуални въпроси, свързани с развитието на областта, пътната инфраструктура, както и подготовката за предстоящия пожароопасен сезон.
Акцент бе поставен върху взаимодействието между законодателната власт, Областна администрация и местните власти, с цел по-ефективна координация при решаването на ключови проблеми в региона.
Бяха засегнати и теми, свързани с реализирането на приоритетни проекти и създаването на по-добри условия за развитие на областта.
Областният управител Васил Трендафилов заяви, че срещи ще бъдат проведени и с народни представители от всички политически партии в региона с цел ефективно сътрудничество по значими въпроси за област Благоевград.
В хода на разговора с депутатите Александър Попов, Георги Кунчев, Георги Григоров, Рашко Динков и Стоян Тричков бяха обсъдени актуални въпроси, свързани с развитието на областта, пътната инфраструктура, както и подготовката за предстоящия пожароопасен сезон.
Акцент бе поставен върху взаимодействието между законодателната власт, Областна администрация и местните власти, с цел по-ефективна координация при решаването на ключови проблеми в региона.
Бяха засегнати и теми, свързани с реализирането на приоритетни проекти и създаването на по-добри условия за развитие на областта.
Областният управител Васил Трендафилов заяви, че срещи ще бъдат проведени и с народни представители от всички политически партии в региона с цел ефективно сътрудничество по значими въпроси за област Благоевград.
Добавени коментари
Стринката публикува:
26 Май 2026 | 16:27
Да обсъдят и как да пуснат тока в едни кооперации над тенис кортовете на ЮЗУ. Срамна работа, 3 години нямат собствен ток!







