Областният управител Георги Динев проведе работна среща с представители на сингапурската компания CNE

23 Април 2025 | 16:23
0 коментара
Общество
Благоевград
Областният управител Георги Динев проведе работна среща с представители на сингапурската компания CNE
Областният управител Георги Динев проведе работна среща с представители на сингапурската компания CNE, които проучват възможностите за инвестиции в сферата на възобновяемите енергийни източници.


В кабинета си Динев се срещна с генералния мениджър на компанията г-н Лен Джънгян и неговия заместник г-н Джо У.


Областният управител приветства интереса към региона и подчерта важността за развитието на областта и страната в сферата. Георги Динев увери делегацията в готовността на Областна администрация Благоевград да бъде полезна при евентуални бъдещи инвестиции в региона.

Добавете Вашия коментар

TOP