Областният управител Г. Динев участва в официалното откриване на два STEM центъра в Белица и Якоруда
02 Декември 2025 | 16:17
2 коментара
Общество
Благоевград

Областният управител Георги Динев и заместник областният управител Христо Ангелов присъстваха на официалното откриване на два STEM центъра, изградени по Национална програма “Изграждане на училищна STEM среда” в ПГ "Никола Вапцаров" в Белица и в ПГ “Петко Р. Славейков” в Якоруда
Българската образователна система се модернизира благодарение на СТЕМ центровете, каза министър Красимир Вълчев в ПГ "Никола Вапцаров" в Белица
Министърът на образованието поздрави ръководствата на двете училища за успешното реализиране на STEM центровете и сподели, че те ще повишат интереса към ученето, защото всеки ученик има нужда от познания и разбиране в областта на природните науки. Той поздрави и общинските ръководства на Белица и Якоруда за подкрепата към образователните институции.
На откриването присъстваха и началникът на кабинета на МОН- Таня Михайлова, началникът на РУО- Благоевград Ивайло Златанов, народният представител Фатима Йълдъс, председателят на фондация “Българска памет”- д-р Милен Врабевски.
Българската образователна система се модернизира благодарение на СТЕМ центровете, каза министър Красимир Вълчев в ПГ "Никола Вапцаров" в Белица
Министърът на образованието поздрави ръководствата на двете училища за успешното реализиране на STEM центровете и сподели, че те ще повишат интереса към ученето, защото всеки ученик има нужда от познания и разбиране в областта на природните науки. Той поздрави и общинските ръководства на Белица и Якоруда за подкрепата към образователните институции.
На откриването присъстваха и началникът на кабинета на МОН- Таня Михайлова, началникът на РУО- Благоевград Ивайло Златанов, народният представител Фатима Йълдъс, председателят на фондация “Българска памет”- д-р Милен Врабевски.
Добавени коментари
Якоруда е с Румен Радев публикува:
07 Декември 2025 | 13:54
ДОГАН и Румен Радев са ТУК , РУСНАЦИТЕ идват за някой-помияри- Вакльов и Ревански и Марио Асьов. Той ви извади от нафталина, и сега Той ще ви върне отново Там. Предатели скоро ще приключим с вас Завинаги. Шиши е пътник за Отвъдното. А за вас белезници и затвор. Поп Кръстьо ще остане клисар. А Сирачките Пудели обратно в Бунцево. Всички подлоги на Драго ще останат без работа. Вие сте политически трупове и мъжки проститутки
Сали публикува:
02 Декември 2025 | 17:22
ревански е добро дете ама вакльовио е нечитаво момче. дека беле коги имаше зор ревански. лош човек си предателю драго









