Областна администрация Благоевград с висока оценка за изборния процес в Сатовча

23 Април 2026 | 16:35
0 коментара
Общество
Благоевград
Областна администрация Благоевград с висока оценка за изборния процес в Сатовча
 
Областният управител на Благоевград изрази официална благодарност към ръководството и служителите на община Сатовча за добрата организация и провеждане на изборите за Народно събрание на 19 април 2026 г.
 

Благодарственото писмо е адресирано до секретаря на общината Снежана Тофекчиева, като в него се подчертават професионализмът и всеотдайността на местната администрация при подготовката и провеждането на вота.
„Оценявам високо това, че заедно създадохме условия за прозрачност, сигурност и ефективност на изборите, което е от съществено значение за утвърждаването на демократичните принципи и правото на всеки гражданин да упражни своя глас“, се казва в писмото.

Областният управител Николай Кукулев изразява признателност за ползотворното сътрудничество и пожелава здраве и бъдещи успехи на екипа на община Сатовча.
От местната администрация също изразиха благодарност за признанието, подчертавайки, че осигуряването на прозрачни и честни избори остава основен приоритет.

Добавете Вашия коментар

TOP