НЯМА КРАЙ: Откраднаха два коня от Разлог
28 Април 2025 | 11:05
1 коментара
Криминално
Благоевград

- Полицейски служители на РУ-Разлог работят по получен сигнал за извършена, за времето от 22:00 часа на 24.04.2025 г. и 16:00 часа на 25.04.2025 г., кражба на два коня от затревена площ в района на складова база в гр. Разлог. Това са поредните откраднати животни за които съобщава ОДМВР-Благоевград.
- По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление по чл.194, ал.1 от НК.
Добавени коментари
Прост отговор публикува:
28 Април 2025 | 14:04
Ако не са участвали в състезанието, значи са заминали за някой от "цеховете" за производство на луканки със запазена марка "Разлог-Герчево"! Па ще се облажим след дългите пости. По механите на Разлог ще се появи и прочутата "разложка капама" или "чомлек по разложки". Да ви е сладко!






