Няма край: Нова порция пияни зад волана в Пиринско
20 Октомври 2025 | 12:37
0 коментара
Криминално
Благоевград

На 19.10.2025 г. около 17:50 часа на ул. „Владимир Поптомов“ в гр. Белица, от полицейски служители на РУ-Разлог е спрян лек автомобил „Опел Зафира“, управляван от 39-годишен мъж от гр. Банско. С техническо средство органите на реда установили, че водачът шофира с наличие на 1,49 промила алкохол в издишания от него въздух. Същият е задържан със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.
От полицейски служители на РУ-Сандански е задържан 33-годишен мъж от с. Микрево. Около 01:48 часа на 20.10.2025 г., управляваният от него лек автомобил „Мерцедес“ е спрян за извършване на проверка в с. Микрево и с техническо средство е установено, че водачът шофира с наличие на 1,56 промила алкохол в издишания въздух. По случая е образувано досъдебно производство.
От полицейски служители на РУ-Сандански е задържан 33-годишен мъж от с. Микрево. Около 01:48 часа на 20.10.2025 г., управляваният от него лек автомобил „Мерцедес“ е спрян за извършване на проверка в с. Микрево и с техническо средство е установено, че водачът шофира с наличие на 1,56 промила алкохол в издишания въздух. По случая е образувано досъдебно производство.






