Новогодишно послание към жителите на област Благоевград от областния управител Георги Динев

01 Януари 2026 | 17:37
1 коментара
Общество
Благоевград
Новогодишно послание към жителите на област Благоевград от областния управител Георги Динев
Уважаеми жители на област Благоевград,
 В първия ден на Новата година искам от сърце да Ви поздравя и да Ви пожелая здраве, спокойствие и увереност в утрешния ден. Нека новата 2026 година донесе светлина и надежда във всеки дом.
Пожелавам Ви сили и вдъхновение, нека продължим заедно да работим за доброто и за развитието на нашата област, с грижа един към друг и с вяра в общите ни усилия. Нека бъдем по-сплотени, по-човечни и по-отговорни към бъдещето, което градим.
Честита Нова година! Нека тя бъде мирна, успешна и изпълнена с поводи за усмивки.
Георги Динев
Областен управител на област Благоевград
TOP