Ново легълце и кардиотокографски апарат получи Родилно отделение в Разлог навръх Бабинден
22 Януари 2026 | 11:27
0 коментара
Криминално
Благоевград

Ново легълце за новородени подари от името на община Разлог кметът Красимир Герчев на Родително отделение в МБАЛ „Д-р Асен Велев“. По повод днешния празник екипът на отделението посрещна много гости и получи куп пожелания за здраве и успехи.
Навръх празника отделението се сдоби и с най-висок клас кардиотокографски апарат. Чрез него се следи сърдечната дейност на плода и се оценяват адаптационните му способности.
Специален апарат за обуване на калцуни пък беше предоставен от председателя на Общински съвет Иван Димитров.







