Ново красиво кътче в Разлог
20 Май 2026 | 17:20
1 коментара
Общество
Благоевград

Люлката „Разлог“ вече посреща жители и гости на града с уют, цвят и настроение.
Място за усмивки, снимки и споделени мигове сред красотата на нашия град.
Заповядайте да се насладите на новото пространство и да запечатате своя момент в Разлог!
Място за усмивки, снимки и споделени мигове сред красотата на нашия град.
Заповядайте да се насладите на новото пространство и да запечатате своя момент в Разлог!
Добавени коментари
ванчо публикува:
20 Май 2026 | 17:53
Браво на Ванчо и на баща му тази придобика е шадьовар това е героиство Таа подреба на дасчиците е невиждана






