Ново красиво кътче в Разлог

20 Май 2026 | 17:20
1 коментара
Общество
Благоевград
Ново красиво кътче в Разлог
Люлката „Разлог“ вече посреща жители и гости на града с уют, цвят и настроение. 
Място за усмивки, снимки и споделени мигове сред красотата на нашия град.
Заповядайте да се насладите на новото пространство и да запечатате своя момент в Разлог!

Добавени коментари

ванчо публикува:
20 Май 2026 | 17:53
Браво на Ванчо и на баща му тази придобика е шадьовар това е героиство Таа подреба на дасчиците е невиждана

Добавете Вашия коментар

TOP